מה זו הגרלת הווינר?

מי מאיתנו לא ישב אל מול מסך הטלוויזיה וצפה באחת מתחרויות הספורט השונות, ולא רק שהצלחנו לפגוע בול במרבית הנתונים הסטטיסטים השונים אלא אפילו חזינו את התוצאה עוד הרבה לפני שהקריאו את שמות השחקנים. ובכן הדבר הזה קורה ללא מעט מחובבי הספורט בישראל, ואלו לאו דווקא האוהדים ה"שרופים" אלא אפילו כאלו שפשוט אוהבים לצפות בספורט טוב. כיום נוכל לנחש את כל הסטטיסטיקות הללו ואפילו לעשות מזה אחלה כסף, דרך הגרלות הווינר השונות נוכל לנחש לא רק תוצאות ומספר קרנות במשחקים מקומיים אלא דרך מאות משחקים מרחבי העולם ובצורה קלה ומהירה.

איך הגרלת הווינר עובדת?

הגרלות ווינר מאפשרות מגוון רחב של הימורים וניחושים שונים סביב אירועים ספורט בארץ וברחבי העולם, בהם נוכל לנחש את כמות השערים שתהיה בכל קבוצה, את כמות הקרנות שיהיה סך הכל במשחק ואפילו מי יקבל את הכרטיס הצהוב ראשון. אל צד כל אלו הצטרפו עוד סוגים שונים של הימורים כמו מי יבקיע ראשון ומי יעשה נבדל ועוד, אך כל אלו מתרכזים לכדי ארבעה סוגי הימורים מרכזיים. הראשון הוא הימור בטופס "סינגל" המאפשר לנו להמר על משחק אחד או סוג הימור אחד, אם ננחש נכון נוכל לזכות בזכות בו השקענו כפול היחס שניתן לתוצאה או להימור שלנו.

סוג שני הוא דאבל המחייב את המשתתפים להמר מעל להימור אחד, שכן הימורים כאלו יסומנו עם האות D ולא יתאפשר להמר עליהם בצורה של סינגל. שני סוגים הנותרים הינם "קומבינציה" ו"שיטתי" כאשר בהימור מסוג קומבינציה נוכל לבחור עד שלושה משחקים ונהיה חייבים לנחש את כולם נכונה. ואילו בטופס שיטתי נוכל לבחור שישה סוגי הימור שונים ומבין לא מעט אפשרויות, כאשר נוכל לנחש או 3/5 הימורים או 6/3 מבין סך ההימורים השונים.

זכייה ואיפה ממלאים

את הטפסי הווינר ניתן למלא דרך החנויות המורשות או דרך האתר של המועצה להסדר הימורים, שם נוכל למלא את הטפסים בצורה מקוונת ובטוחה ללא כל חשש מתרמית או עקיצה. באשר לזכייה אותה נוכל לקבל כבר ביום שלמחרת, בין אם בהעברה בנקאית דרך האתר או דרך החנות בה מלאנו את הטופס. מידע נוסף ניתן למצוא כאן.

סגור לתגובות.