הגדלת חזה – ניתוח או פתרונות אחרים?

לא מעט נשים וגברים מוצאים את עצמם לא מרוצים מהגוף שלהם או מאיברים כאלו ואחרים שאינם נראים להם, ובסקר שנערך לא מזמן מראה כי 71 אחוזים מהנשים התלוננו כי אינן מרוצות מגודל החזה שלהן.
בעולם הקוסמטיקה טוענים כי האחוזים אף גבוהים יותר ואינם מתפלאים, אבל באותה הנשימה טוענים כי הגדלת חזה לא תמיד נעשית בגדלים לא טבעיים ובחלק מהבקשות אם לא ברובן, הבקשה לצורה של חזה טבעי עולה שוב ושוב. כיום עולם הקוסמטיקה מאפשר לבצע מגוון רחב של הגדלות חזה, ויחד עם האפשרויות המגוונות לניתוחים אלו תוכלו למצוא גם לא מעט שיטות טבעיות אחרות, שאולי יהיו עדיפות לכן מניתוח.

שיטות טבעיות

הגדלת חזה בשיטות טבעיות נחשבת לדבר די עתיק בכל הקשור לתרופות סבתא, כאשר העזרים המפורסמים עבור פעולה זו אלו יהיו זרעי הסויה, שומר, חילבה ואנג'ליקה סינית. השימוש בהן נעשה בכמה צורות שונות כמו מריחה של הזרעים על האזור, שילוב שלהם באוכל , בסלטים ועוד. שיטה נוספת שנחשבת גם היא כבר לוותיקה אבל לא כמו תרופות הסבתא, היא כמובן נטילה של גלולות למניעת הריון אשר מכילות פרוסטרון ואסטורגן. מהותה של הגלולה היא לייצר מצב הורמונלי זהה לתחילת הריון בגוף ובכך למנוע את הביוץ במהלך אותו החודש, הפעולה גם גורמת בין היתר לגידול באופן משמעותי של החזה ובצורה טבעית לחלוטין.

ניתוחים להגדלת חזה

גם בכל מה שקשור לניתוחים להגדלת חזה ישנה חלוקה בין שימוש טבעי, שימוש סיליקון, זריקות ועוד.
כל אחד מהפתרונות המוצעים מספק כמות ואיכות שונה של מידה בחזה, כאשר אחת מהשיטות החדשות מבוססת על שאיבת שומן והחדרה שלו אל החזה. ההליך הינו כפול וכולל שאיבת שומן ושימוש בו, כאשר התוצאות של הליך זה ברוב הפעמים טובות ואף מייצרות חזה בפרופורציות טבעיות. אך יחד עם זאת לאחר תקופה שבין שנה וחצי לשנתיים ברוב הפעמים השומן נספג חזרה אל החזה. יחד עם פתרונות אלו תוכלו תמיד לבחור בפתרון כדוגמת שתלים, אשר בשנים האחרונות עברו שדרוג של ממש, וכיום עשויים מסיליקון שהרבה יותר קל לשימוש ולמגע. הדרך שבה מתבצע השתלת הסיליקון גם היא השתכללה וכיום נעשית במגוון דרכים, החל מאזור בית השחי, התבור ועוד פתרונות עם מינימום חתכים וצלקות באוזר המבוקש.

סגור לתגובות.