פילינג ועוד

טיפול פילינג הוא טיפול שבו מסירים תאי עור פגומים ומגלים את שכבת העור הבריאה שמתחתיהם. ישנם שלושה סוגי פילינג: קל, בינוני ועמוק. מומלץ מטעמי בטיחות לעבור את התהליך הקוסמטי אצל בעל מקצוע: דרמטולוג, מנתח פלסטי או אנשי מקצוע שהוכשרו לכך. לאחר הטיפול חשוב מאוד למלא אחר ההנחיות שניתנו לך בתהליך כדי להוציא ממנו את התועלת המירבית ולהימנע ממינימום סיבוכים ובעיות. חשוב לדעת כי בעוד שפילינג רגיל אינו מצריך כמעט זמן התאוששות הרי שפילינג בינוני או עמוק דורשים לרוב בין שבועיים לשלושה של התאוששות. מרבית הזמן מוקדש להתאוששות של הגוף ולא לטיפול עצמו, הטיפול עצמו לוקח בין 30 דקות ל90 דקות לכל היותר.

שפתיים מלאות

מהו טיפול פילינג מקצועי?

טיפולי פילינג הם טיפולים קוסמטיים לפנים, ידיים או לצוואר. מטרתם לשפר את הנראות או את המגע של העור. בדיוק כשם שטיפול עיבוי שפתיים נועד לעבות שפתיים בצורה טבעית. במהלך הטיפול ייעשה שימוש בחומרים כימים שונים באזור המטופל אשר יגרמו לעור להתקלף ובסופו של דבר ליפול. עם נפילתם של תאי העור המתים או הפגומים מתגלה מתחתיהם שכבת עור חלקה ופגומה פחות עם פחות קמטים. אלו גם הסיבות שגורמות לאנשים לעבור את הטיפול: בין אם הם מעוניינים לטפל בקמטים, פגמי שמש, צלקות אקנה, כתמי פיגמנטציה, צלקות, גוונים שונים בעור ועוד. כאמור ישנם שלושה רמות של טיפולי פילינג: ברמה הפשוטה ביותר נעשה שימוש בחומצות עדינות יחסית שחודרות רק לכבה דקה ביותר של העור וגורמות לו להתקלף. פילינג בינוני עושה שימוש בחומצות חזקות יותר די להגיע אל שכבות עור עמוקות יותר במטרה להסיר יותר תאי עור פגומים. פילינג עמוק חודר עד לעומקה של שכבת העור האמצעית באמצעות חומצות מתקדמות יותר וגורמות לשכבה גדולה יותר של עור להתקלף ולכן נעשה בו שימוש רק כאשר הפגמים או הבעיות בעור עמוקות יחסית ומחייבות טיפול משמעותי יותר.

מכיוון שמדובר בטיפול קוסמטי במהותו ולא בצורך רפואי מרבית הביטוחים לא יכסו את הטיפול ולכן הוא זמין בעיקר למי שהפרוטה מצויה בכיסו. למרות שהטיפול עצמו אינו מהיקרים אך עדיין מחייב השקעת כסף וזמן יותר מאשר טיפול קוסמטי פשוט.

סגור לתגובות.