איך לשדרג את החיים עם טפטים?

אם אתם רוצים לשדרג את הסלון עם טפטים מעוצבים אתם לא חייבים לעשות את זה כמו כולם. נכון שעכשיו זה רטרו וכולם חוזרים לאופנה עם טפטים בכל מקום ולא מהסוג של סבתא אלא דברים מגניבים, דברים ייחודיים: טפטים תלת מימדיים, תבניות אופנה או כאלו שמספקות הרגשה דינמית. אז נכון שטפטים מאפשרים לעין ערוך יותר דברים מאשר צבע רגיל לקירות אבל חשבתם אולי לוותר לחלוטין על טפטים לקיר? ואולי פשוט לטפט דברים אחרים?

אחת האפשרויות היא לטפט רהיטים או טפטים לארונות, הטכניקה הזו פופולרית בעיקר בקרב  אנשים שמחדשים רהיטים ישנים או משפצים דירה רעועה אבל טיפוט רהיטים יכול להוסיף כל כך הרבה למרחב, בצורה מרשימה ואחרת. תחשבו על ארונית עם טפט של עננים או צבעי הקשת או על ארון עם טפט עם תמונה תלת מימדית. וכאמור אחד היתרונות המרכזיים הוא השימור והשחזור של רהיטים ישנים שלעיתים הם מאיכות טובה אך פשוט איבדו את הברק שלהם.

אם בכל זאת אתם הולכים על הקירות אז אחד הרעיונות המגניבים הוא לנסות לחבר את כל האלמנטים בחדר באמצעות טפט אחד שעוטף את הכל. העיצוב לא חייב להתחיל מהקירות ולהסתיים במנורה או בכריות אלא להיפך – לעיתים אפשר להתחיל דווקא מהדברים הפרקטיים והעיצוביים שבחדר ואז לנסות לתפור להם את המעטפת בצורת טפט שמקיף את הכל ומכיל את הכל.

שני סוגי טפטים שיזרקו אתכם למקומות אחרים לגמרי, גם אם החלטתם ללכת על טפטים לקיר אפשר בכל זאת להיות מקוריים ולהפתיע. תחשבו לדוגמא על טפטים טרופיים, משהו באווירה של ג'ונגל או איזה יער אקזוטי אחר או משהו מאוד פרחוני.  כיוון אחר לדוגמא יכול להיות דוגמאות של עץ או דוגמאות של לבנים שיצרו את האווירה ברקע של הקיר. כיוון מגניב אחר לגמרי שתלוי פחות בתבניות או בתמה של העיצוב והוא בחירת הצבעים – צבעים בהירים בכיוון של צהוב, ירוק בהיר יכולים להעיף את העיצוב  למקומות אחרים לגמרי של פתיחות ויזואלית ועיצובית.

סגור לתגובות.