לאן מוביל אותך הקצב המסחרר של חייך?

ארוחת בוקר כבר אין, את הקפה שותים ברכב בדרך לעבודה, הפגישה הראשונה מתנהלת בנייד תוך כדי פקקים או חיפוש חניה, היום עמוס בפגישות, הצבת יעדים, השגת יעדים, מחשבה על יעדים תוך כדי זפזופ לצהריים מקופסה, שוב פקקים, עוד ילד לחוג, עוד ילדה לשיעור פרטי, עוד ארוחת ערב דרך אגב מול עוד מסרונים מרצדים, צניחה במיטה מול עוד מסך, הסרט מתחיל מחדש בעוד כמה שעות.

עבדות מודרנית

דווקא בעידן השפע, כשנראה שיש הכול, הרבה אנשים שואלים את עצמם מתי הפכנו עבדים לסרט שלא אנחנו כתבנו? התסריט שפעם היה נראה כמו חלום נוצץ, נראה עכשיו כמו מכבשה שמובילה את כולנו על פס ייצור שלא ברור לאן הוא מוביל. מעורר תהיות.

הקצב, הסחרור ועומס היתר מוציאים מאיזון, משבשים את מערכות היחסים הקרובות ביותר שנמצאות בסטרס מתמיד. והלב שואל למה? לאן כל זה מוביל? והיום רבים מעידים שדווקא השאלות האלו, הן פתח לשינוי המיוחל. הזדמנות להתחלה חדשה.

השאלות האלו על משמעות החיים מובילות אותנו לחפש משהו אחר, מעבר לשגרתי, המוכר והיומיומי. משהו שאנחנו כאילו "מריחים" מבפנים שקיים איפשהו, אך לא ברור לנו איפה. תענוג מיוחד, מזוקק, גבוה ועוצמתי יותר, שלא תלוי בעוד מוצר חשמלי, בגד חדש או סמארטפון משודרג.

רוחניות מגיעה עם שינוי פנימי

החיפוש הפנימי שמוביל היום מיליוני אנשים בעולם, מביא אותם בסופו של דבר אל השיטה שמאפשרת להם לפרוץ. אל ממד אחר, חדשני, נטול מגבלות ומלא עוצמה שבו נמצאות התשובות לכל השאלות, הסיבות לכל מאורעות החיים, התכלית והמטרה של הכול.

את הממד הזה, שנקרא העולם הרוחני, משיגים מתוך שינוי פנימי שקורה בעקבות לימוד חכמת הקבלה המקורית (הכוונה לאופן שבו מלמדים במכללת קבלה לעם). כפי שנכתב בספר הזוהר, בתחילת המילניום השלישי מיליוני אנשים בעולם צפויים לחוות את השינוי התודעתי הזה שלאורך אלפי שנה היה שמור למתי מעט, למקובלים בודדים ונסתרים.

אותם מקובלים ענקי רוח שכתבו ולמדו את הזוהר ויתר מקורות הקבלה, שמרו לאורך השנים על הגחלת. הם הכינו וזיקקו את חכמת הקבלה עבור דורות העתיד, הם אנחנו, לזמן שבו נהיה בשלים ומוכנים ללמוד אותה ולהשיג את כל העושר שהיא מציעה למין האנושי. ומיליונים בעולם כבר עוברים את המסע הרוחני העוצמתי הזה בהדרכת המקובלים של בני ברוך.

סגור לתגובות.